Power. Youth. Passion.

July 11, 2019

19. oktobrī plkst. 19.00 koncertzālē “Palladium” norisināsies Rīgas A Cappella festivāla lielkoncerts “Power. Youth. Passion”. Ar lielisku mākslinieku dalību un īpaši veidotu programmu, koncerts piedāvās jaunu identitāti vokālās mūzikas kustībai Latvijā.

Koncerta galvenie mākslinieki un īpašie viesi tiks izziņoti tuvākā laikā.

Uz koncertu “Power. Youth. Passion” koncertzālē “Palladium” tirdzniecībā būs pieejamas 300 sēdvietas. Pirmās biļetes par zemāku cenu (€ 15) jau var iegādāties ŠEIT.

Rīgas A Cappella festivāls no 16. līdz 20. oktobrim piedāvās klātienē baudīt unikālu pasaules mākslinieku un jaunu mūzikas talantu sniegumu. Festivāls savā programmā izcels a cappella žanra daudzveidību, koncertos piedāvājot dažādu laika posmu un stilu mūziku izcilā izpildījumā.
Festivālā līdz šim uzstājušies daudzi pasaules slaveni mākslinieki – „The Real Group”, “The Swingles”, “Voces8” u.c., kā arī labākie Latvijas vokālie ansambļi un kori. Rīgas A Cappella festivāls tiek īstenots, lai veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā, attīstītu a cappella dziedāšanu Latvijā. Rīgas A Cappella festivāls veido jaunu identitāti vokālās mūzikas kustībai Latvijā un parāda a cappella dziedāšanas tradīciju kā modernu un mūsdienīgu mākslas veidu.