Rīgas A Cappella festivāls 2020

June 10, 2020

8. Starptautiskais Rīgas A Cappella festivāls 2020. gadā norisināsies no 10. līdz 18. oktobrim. Festivāls savā programmā piedāvās vairāku starptautiski atzītu mākslinieku koncertus un meistarklases, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstinās ar spilgtiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem.

Rīgas A Cappella festivāls tiek īstenots, lai veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā, attīstītu a cappella dziedāšanu Latvijā. Rīgas A Cappella festivāls veido jaunu vokālās mūzikas kustības identitāti, parādot a cappella dziedāšanas tradīciju kā modernu un mūsdienīgu mākslas veidu. Festivālā līdz šim uzstājušies daudzi pazīstami mākslinieki – The Swingles (Lielbritānija), The Real Group (Zviedrija), Postyr (Dānija), Solala (Zviedrija), Gentlemen Singers (Čehija), Didgori (Gruzija) u.c., kā arī labākie Latvijas vokālie ansambļi un kori.

2020. gadā festivāla galvenās zvaigznes būs vokālais ansamblis VOCES8 no Lielbritānijas. Viens no pasaules izcilākajiem ansambļiem koncertā izpildīs programmu no renesanses polifonijas līdz mūsdienu mūzikai un populāru skaņdarbu aranžējumiem

Biļetes uz Rīgas A Cappella festivāla Atklāšanas koncertu 10. oktobrī jau pieejamas Biļešu serviss tīklā.