Festivāla noslēguma koncerta pirmās biļetes pieejamas par īpašu cenu

September 10, 2020

Rīgas A Cappella festivāla noslēguma koncertā 18. oktobrī Rīgas Sv. Pētera baznīcā uzstāsies Rīgas projektu koris un diriģents Kristofers Volšs⎯Sinka.

Pirmās biļetes uz Rīgas Projektu kora koncertu ir pieejamas par īpašu Early Bird (7 EUR) cenu Biļešu serviss tīklā.

Festivāla koncertā izskanēs īpaši veidota, vienreizēja un muzikāli izaicinoša Rīgas Projektu kora programma.

Rīgas Projektu kora sastāvā ir 40 Latvijas kormūzikā pieredzējuši dziedātāji. Kora dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs ir talantīgais amerikāņu diriģents Kristofers Volšs-Sinka (Christopher Walsh Sinka). Koris realizējis vairākas unikālas koncertprogrammas, izpildot Deivida Langa (David Lang), Tarika O’Reigana (Tarik O’Regan), Ivo Antonini (Ivo Antognini), Džeimsa Makmilana (James MacMillan) un daudzu citu izcilu komponistu mūziku. Rīgas projektu kora programmas un koncerti vienmēr saista plašu mediju un klausītāju uzmanību, kļustot par ievērojamiem kultūras notikumiem Latvijā.

8. Starptautiskais Rīgas A Cappella festivāls 2020. gadā norisināsies no 10. līdz 18. oktobrim un savos koncertos izcels vokālā a cappella žanra daudzveidību un piedāvās dažādu laika posmu un stilu mūziku izcilā izpildījumā. Festivālā nozīmīga vieta tiks ierādīta unikāliem a cappella mūzikas projektiem un novatoriskiem mūzikas atskaņojumiem. Rīgas A Cappella festivāls tiek īstenots, lai attīstītu a cappella dziedāšanu Latvijā, veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā.