Pieejamas biļetes uz Rīgas A Cappella festivāla koncertu ‘The Beatitudes’

August 10, 2020

14. oktobrī ar koncertu “The Beatitudes” Lielajā ģildē tiks atzīmēta Rīgas pareizticīgo kora “Blagovest” 30 gadu pastāvēšana un unikālā vieta Latvijas kultūrā. Koncertā skanēs krievu garīgās mūzikas šedevri, izcilu krievu komponistu kora koncerti un pareizticīgo dziedājumi.

Pirmās (early bird) biļetes uz Rīgas A Cappella festivāla koncertu “The Beatitudes” būs pieejamas ar 30% atlaidi visās “Biļešu Serviss” kasēs un ŠEIT.

8. Starptautiskais Rīgas A Cappella festivāls 2020. gadā norisināsies no 10. līdz 18. oktobrim un savā programmā piedāvās augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus un meistarklases, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstinās ar spilgtiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem. Festivāla atklāšanas koncertā 10. oktobrī Rīgas Domā uzstāsies britu vokālais ansamblis VOCES8 no Lielbritānijas. Rīgas A Cappella festivāls tiek īstenots, lai veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā, veidotu jaunu vokālās mūzikas kustības identitāti, parādot a cappella dziedāšanas tradīciju kā modernu un mūsdienīgu mākslas veidu.