Pieejamas biļetes uz VOCES8 koncertu

February 10, 2020

Rīgas A Cappella festivāla atklāšanas koncertā uzstāsies britu vokālās mūzikas zvaigznes VOCES8. Viens no pasaules izcilākajiem ansambļiem ar savu nevainojamo skanējumu iemantojis plašu klausītāju atzinību un regulāri uzstājas prestižākajās koncertzālēs.

Biļetes uz VOCES8 koncertu pieejamas Biļešu serviss tīklā.

Koncertā Rīgas Domā izskanēs plaša programma no renesanses polifonijas līdz mūsdienu mūzikai un populāru skaņdarbu aranžējumiem. VOCES8 ir iedvesmas, apbrīnas un izcilības paraugs mūsdienu mūzikā. 2020. gadā vokālais ansamblis VOCES8 atzīmē savu 15 gadu jubileju ar jauniem ierakstiem un daudziem koncertiem visā pasaulē. 

2020. gada rudenī no 10. līdz 18. oktobrim notiks jau astotais Starptautiskais Rīgas A Cappella festivāls ar starptautiski atzītu mākslinieku koncertiem un meistarklasēm, īpaši veidotiem mūzikas projektiem ar spilgtiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem. Rīgas A Cappella festivāls veido jaunu vokālās mūzikas kustības identitāti un parāda a cappella dziedāšanas tradīciju kā modernu un mūsdienīgu mākslas veidu. Festivālā uzstājušies uzstājušies daudzi pazīstami mākslinieki – The Real Group, The Swingles, Postyr, Solala, Gentlemen Singers, Didgori, Anima Solla, Framest, koris Balsis, Latvian Voices, Harmony4Riga, Rīgas Gospeļu koris u.c.