Britu vokālās mūzikas zvaigznes VOCES8 uzstāsies festivāla tiešsaistes koncertā

September 27, 2021
2021. gada 17. oktobrī plkst. 19.00 vokālais ansamblis VOCES8 sniegs tiešsaistes koncertu Rīgas A Cappella festivāla ietvaros. Koncertā VOCES8 piedāvās plašu programmu no renesanses polifonijas līdz mūsdienu mūzikai un populāru skaņdarbu aranžējumiem. Reģistrācija uz VOCES8 tiešsaistes koncertu būs pieejama no 4. oktobra.
✨ Viens no pasaules izcilākajiem ansambļiem ar savu nevainojamo skanējumu iemantojis plašu klausītāju atzinību un regulāri uzstājas prestižākajās koncertzālēs. VOCES8 ir iedvesmas, apbrīnas un izcilības paraugs mūsdienu mūzikā. Vokālais ansamblis VOCES8 par saviem galvenajiem muzikālajiem mērķiem uzskata spēju iedvesmot citus un dalīties ar cilvēkiem dziedāšanas priekā. Grupas dalībnieki ir vieni no redzamākajiem vokālās mūzikas izglītības vēstnešiem un īstenotājiem, kuru meistarklases, semināri un dažādas muzikālās pilnveidošanas iniciatīvas katru gadu sasniedz ap 40 tūkstošiem cilvēku. VOCES8 savā darbībā iemieso Anglijas senās kordziedāšanas tradīcijas un meklē jaunus ceļus vokālās mūzikas attīstībai nākotnē. VOCES8 ierakstos un tiešraidēs regulāri dzirdami dažādās pasaules televīzijās un radiostacijās. Ansamblis darbojas ierakstu kompānijas Decca Classics paspārnē un ir izdevis vairākus labi atzītus albumus, iegūstot augstas pozīcijas pasaules klasiskās mūzikas ierakstu topos. VOCES8 ar tiešsaistes koncertu noslēgs Rīgas A Cappella festivāla 2021. gada programmu.

Rīgas A Cappella festivāls 2021. gadā norisināsies no 12. līdz 17. oktobrim un savā programmā piedāvās vairākus īpaši veidotus koncertus ar spilgtiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem.