Britu vokālās mūzikas zvaigznes VOCES8 uzstāsies Rīgas A Cappella festivālā 2020

January 16, 2020

10. oktobrī Rīgas Domā koncertu sniegs vokālais ansamblis Voces8 no Lielbritānijas. Voces8 koncerts atklās 8. Rīgas A Cappella festivāla 2020. gada programmu.

Viens no pasaules izcilākajiem ansambļiem ar savu nevainojamo skanējumu iemantojis plašu klausītāju atzinību un regulāri uzstājas prestižākajās koncertzālēs. Voces8 ir iedvesmas, apbrīnas un izcilības paraugs mūsdienu mūzikā. Koncertā Rīgas Domā Voces8 piedāvās plašu programmu no renesanses polifonijas līdz mūsdienu mūzikai un populāru skaņdarbu aranžējumiem.

Voces8 par saviem galvenajiem muzikālajiem mērķiem uzskata spēju iedvesmot citus un dalīties ar cilvēkiem dziedāšanas priekā. Grupas dalībnieki ir vieni no redzamākajiem vokālās mūzikas izglītības vēstnešiem un īstenotājiem, kuru meistarklases, semināri un dažādas muzikālās pilnveidošanas iniciatīvas katru gadu sasniedz ap 40 tūkstošiem cilvēku. Voces8 savā darbībā iemieso Anglijas senās kordziedāšanas tradīcijas un meklē jaunus ceļus vokālās mūzikas attīstībai nākotnē. Voces8 ierakstos un tiešraidēs regulāri dzirdami dažādās pasaules televīzijās un radiostacijās. Ansamblis darbojas ierakstu kompānijas Decca Classics paspārnē un ir izdevis vairākus labi atzītus albumus, iegūstot augstas pozīcijas pasaules klasiskās mūzikas ierakstu topos. 2020. gadā vokālais ansamblis Voces8 atzīmē savu 15 gadu jubileju ar jauniem ierakstiem un daudziem koncertiem visā pasaulē.

Pirmās (early bird) biļetes uz Voces8 koncertu Rīgas Domā būs pieejams ar 30% atlaidi Biļešu Serviss kasēs un internetā.

8. Starptautiskais Rīgas A Cappella festivāls 2020. gadā norisināsies no 10. līdz 18. oktobrim un savā programmā piedāvās augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus un meistarklases, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstinās ar pasaules spilgtākajiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem. Rīgas A Cappella festivāls tiek īstenots, lai veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā, veidotu jaunu vokālās mūzikas kustības identitāti, parādot a cappella dziedāšanas tradīciju kā modernu un mūsdienīgu mākslas veidu.