Rigas-rigas-acappella-festival-insomnia-wpp

Insomnia: Sākums

September 7, 2019

Vokālā grupa “Insomnia” ir pārsteidzošākais atklājums Latvijas mūzikā. Ar savām unikālajām aranžijām un enerģisko uzstāšanos koncertos, grupa īsā laikā ieguvusi plašu sekotāju un atbalstītāju loku daudzviet pasaulē.

“Power. Youth. Passion” – vārdi, kas vislabāk raksturo grupas “Insomnia” un koncerta viesu spēcīgo, jaunības enerģijas un aizrautības pilno koncertu koncertzālē “Palladium”. Ar lielisku viesmākslinieku dalību un īpaši veidotu programmu, koncerts piedāvās jaunu identitāti vokālās mūzikas kustībai Latvijā.

Uz koncertu “Insomnia: Sākums” koncertzālē “Palladium” tirdzniecībā būs pieejamas 300 sēdvietas. Pirmās biļetes par zemāku cenu (€ 15) jau var iegādāties ŠEIT.

Rīgas A Cappella festivāls no 16. līdz 20. oktobrim piedāvās klātienē baudīt unikālu pasaules mākslinieku un jaunu mūzikas talantu sniegumu. Festivāls savā programmā izcels a cappella žanra daudzveidību, koncertos piedāvājot dažādu laika posmu un stilu mūziku izcilā izpildījumā.
Festivālā līdz šim uzstājušies daudzi pasaules slaveni mākslinieki – „The Real Group”, “The Swingles”, “Voces8” u.c., kā arī labākie Latvijas vokālie ansambļi un kori. Rīgas A Cappella festivāls tiek īstenots, lai veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā, attīstītu a cappella dziedāšanu Latvijā. Rīgas A Cappella festivāls veido jaunu identitāti vokālās mūzikas kustībai Latvijā un parāda a cappella dziedāšanas tradīciju kā modernu un mūsdienīgu mākslas veidu.