RACF-Guntis-Cimins

Rīgas A Cappella festivāls 2019

May 16, 2019

Rīgas A Cappella festivāls 2019. gadā norisināsies no 16. līdz 20. oktobrim un piedāvās klātienē baudīt unikālu pasaules mākslinieku un jaunu mūzikas talantu sniegumu. Festivāla Atklāšanas koncertā uzstāsies vokālais ansamblis Didgori no Gruzijas, izpildot gruzīnu tradicionālos un garīgos dziedājumus. Ar vokālās grupas Insomnia un daudzu lielisku mākslinieku dalību norisināsies festivāla koncerts Insomnia: Sākums koncertzālē Palladium. Festivāla ietvaros norisināsies vairāki Pop-up A Cappella koncerti pilsētā, nelielās koncertvietās tuvinot māksliniekus klausītājiem, radot koncertos īpašu klātbūtnes un notikuma sajūtu. Notiks Barberhop Harmony Night koncerts, kas būs veltīts unikālajam un pasaulē daudzviet populārajam barbershop dziedāšanas veidam. Festivāla noslēguma koncerts būs veltīts izcilā latviešu diriģenta, komponista un pedagoga Ārija Šķepasta daiļradei.

Septītais Starptautiskais Rīgas A Cappella festivāls 2019. gadā turpinās veidot koncertu projektus izceļot a cappella žanra daudzveidību, savos koncertos piedāvājot dažādu laika posmu un stilu mūziku izcilā izpildījumā.

Rīgas A Cappella festivāls tiek īstenots, lai veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā, attīstītu a cappella dziedāšanu Latvijā. Rīgas A Cappella festivāls veido jaunu identitāti vokālās mūzikas kustībai Latvijā un parāda a cappella dziedāšanas tradīciju kā modernu un mūsdienīgu mākslas veidu. Biļetes un Festivāla ieejas kartes uz Rīgas A Cappella festivāla koncertiem no 1. jūnija varēs iegādāties Biļešu serviss kasēs un internetā.

 

Guntis Cimiņš
Rīgas A Cappella festivāla producents