Rīgas Projektu koris uzstāsies Rīgas A Cappella festivālā 2020

September 4, 2020

18. oktobrī plkst. 18.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā uzstāsies spilgti sevi pieteikušais Rīgas projektu koris un diriģents Kristofers Volšs⎯Sinka.

Rīgas A Cappella festivāla noslēguma koncertā izskanēs īpaši veidota, vienreizēja un muzikāli izaicinoša Rīgas Projektu kora programma.

Rīgas Projektu kora sastāvā ir 40 Latvijas kormūzikā pieredzējuši dziedātāji. Kora dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs ir talantīgais amerikāņu diriģents Kristofers Volšs-Sinka (Christopher Walsh Sinka). Koris realizējis vairākas unikālas koncertprogrammas, izpildot Deivida Langa (David Lang), Tarika O’Reigana (Tarik O’Regan), Ivo Antonini (Ivo Antognini), Džeimsa Makmilana (James MacMillan) un daudzu citu izcilu komponistu mūziku. Rīgas projektu kora programmas un koncerti vienmēr saista plašu mediju un klausītāju uzmanību, kļustot par ievērojamiem kultūras notikumiem Latvijā.

Pirmās biļetes uz Rīgas Projektu kora koncertu 18. oktobrī ir pieejamas par īpašu Early Bird cenu Biļešu serviss tīklā.

8. Starptautiskais Rīgas A Cappella festivāls 2020. gadā norisināsies no 10. līdz 18. oktobrim un savos koncertos izcels vokālā a cappella žanra daudzveidību un piedāvās dažādu laika posmu un stilu mūziku izcilā izpildījumā. Festivālā nozīmīga vieta tiks ierādīta unikāliem a cappella mūzikas projektiem un novatoriskiem mūzikas atskaņojumiem. Rīgas A Cappella festivāls tiek īstenots, lai attīstītu a cappella dziedāšanu Latvijā, veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā.