Vokālais ansamblis VOCES8 uzstāsies Rīgas A Cappella festivālā 2022

January 18, 2022
2022. gada 7. septembrī Rīgas Domā uzstāsies pasaulē pazīstamais vokālais ansamblis VOCES8. Koncertā VOCES8 piedāvās plašu programmu no renesanses polifonijas līdz mūsdienu mūzikai un populāru skaņdarbu aranžējumiem. Biļetes uz VOCES8 koncertu var iegādāties Biļešu Serviss tīklā.
✨ VOCES8 ir viens no izcilākajiem ansambļiem, kurš ar savu nevainojamo skanējumu iemantojis plašu klausītāju atzinību un regulāri uzstājas pasaules prestižākajās koncertzālēs. VOCES8 ir iedvesmas, apbrīnas un izcilības paraugs mūsdienu vokālajā mūzikā. Ansamblis darbojas ierakstu kompānijas Decca Classics paspārnē un izdevis vairākus labi atzītus albumus, iegūstot augstas pozīcijas pasaules klasiskās mūzikas ierakstu topos. VOCES8 savā darbībā iemieso Anglijas senās kordziedāšanas tradīcijas un meklē jaunus ceļus vokālās mūzikas attīstībai nākotnē. Grupas dalībnieki ir vieni no redzamākajiem vokālās mūzikas izglītības vēstnešiem un īstenotājiem, kuru meistarklases, semināri un dažādas muzikālās pilnveidošanas iniciatīvas katru gadu sasniedz ap 40 tūkstošiem cilvēku. Vokālais ansamblis VOCES8 par saviem galvenajiem muzikālajiem mērķiem uzskata spēju iedvesmot citus un dalīties ar cilvēkiem dziedāšanas priekā.

VOCES8 ar koncertu Rīgas Domā atklās Rīgas A Cappella festivāla 2022. gada programmu. Rīgas A Cappella festivāls 2022. gadā norisināsies no 7. septembra līdz 1. oktobrim un savā programmā piedāvās vairākus īpaši veidotus koncertus ar spilgtiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem.