RACF-the-real-group

“Rīgas A Cappella festivālā” uzstāsies “The Real Group”

July 22, 2016

Ceturtais Starptautiskais “Rīgas A Cappella festivāls” 2016. gadā norisināsies no 21. līdz 23. oktobrim un festivālā uzstāsies viena no izcilākām vokālām grupām “The Real Group”.

“The Real Group” uzstāšanās ir viens no gaidītākajiem “Rīgas A Cappella festivāla” notikumiem. Šī gada programmā būs vairāki nozīmīgi festivāla viesi ar unikāliem un novatoriskiem mūzikas projektiem, šogad Festivāls aizsāks jaunu vokālās mūzikas attīstības projektu jauniešiem un turpinās vairākas festivāla tradīcijas. “Rīgas A Cappella festivāla” mērķis ir parādīt spilgtas, radošas, progresīvas idejas un dot pozitīvus impulsus kopējai vokālās mūzikas attīstībai Latvijā.

„The Real Group” mūzikā apvieno profesionālu perfekciju ar dzīvām, personiskām emocijām un ir viena no vadošām vokālām grupām pasaulē. Grupas kontā ir 20 ierakstīti albumi un vairāki tūkstoši koncertu visā pasaulē. Izmantojot balsi kā vienīgo instrumentu, „The Real Group” ir radījuši unikālu mūziku, kas balansē uz robežas starp džezu, popmūziku un Ziemeļeiropas koru mūziku. “The Real Group” koncerts norisināsies 22. oktobrī plkst. 20.00 koncertzālē “Palladium”.

“Rīgas A Cappella festivāls” savos koncertos piedāvā iepazīt a cappella_žanra daudzveidīgumu, dažādos a cappella mūzikas projektos iepazīstina ar Latvijas un pasaules spilgtākajiem izpildītājiem, piedāvā īpaši veidotus koncertus un meistarklases. Pašlaik ir iespējams iegādāties Festivāla kartes, kas dod iespēju apmeklēt visus festivāla programmas notikumus 21., 22. un 23. oktobrī un tiek piedāvātas ierobežotā daudzumā. Festivāla kartes īpašniekiem būs iespēja satikties ar māksliniekiem pēc Festivāla koncertiem.

Vairāk par “Rīgas A Cappella festivāla” koncertiem un programmām – www.rigasacappellafestivals.lv.